Nova adresa foruma: www.vampireheart.net
Ovaj forum je preseljen na novu adresu:

www.vampireheart.net

Join the forum, it's quick and easy

Nova adresa foruma: www.vampireheart.net
Ovaj forum je preseljen na novu adresu:

www.vampireheart.net
Nova adresa foruma: www.vampireheart.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LENORE in the hot seat!

+16
DeaDropDead
Djuki Valo
Jadranka
VilleLover
Emily Bronte
stone hearted darling
Angel
GLSV666
~VampValo~
BubblePopper
HeArTaGrAm_89
LinDe
Beautiful_Soul_Girl93
Lenore
Chris
heartagram Amin
20 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od LinDe Uto Jun 09, 2009 5:10 pm

Da li si fan Jackass serijala?
LinDe
LinDe
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6370
Godina : 35
Location : Novi Sad
Joined : 11.02.2009

http://www.myspace.com/lindegug

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Uto Jun 09, 2009 9:37 pm

Paaa... i ne baš.
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od stone hearted darling Čet Jun 11, 2009 11:26 pm

jesi li isla na petogodisnjicu mature? (ovo sad pitam jer sam ja malocas otkacila citavu stvar, pa me zanima kako si ti to resila:)
stone hearted darling
stone hearted darling
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)

Total posts : 2791
Godina : 38
Location : razorblade's edge
Joined : 20.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Pet Jun 12, 2009 12:24 am

ahahahahahahaha
Prosto: niko nije ni organizovao, a meni je baš nešto bilo sevalo da se poturam da ja to radim... Tako da je nismo ni imali.
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od stone hearted darling Pet Jun 12, 2009 4:03 pm

eh... ne znam, moji su organizovali, ali meni se tako ne ide, tako da izmislih nesto na brzaka... pa razmisljam da l' sam donela dobru odluku... ali dobro, spamujem ti u temi...
evo, da se izvucem, pitanje, je l' se ponekad nerviras sto ne organizujes bolje svoje vreme? ili mozda mislis da to odlicno radis?
stone hearted darling
stone hearted darling
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)
Ideš na konc.Dok si ti na koncertu ja te postavljam za Admina.(šala)

Total posts : 2791
Godina : 38
Location : razorblade's edge
Joined : 20.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Sub Jun 13, 2009 12:31 am

hehehe
Ovako: ja mislim da ja sasvim odlično NE UMEM DA SE ORGANIZUJEM! Very Happy
I ne nerviram se, naprotiv: uživam u tome!
Neki psiholozi smatraju da su ljudi koji ne organizuju svoje vreme, pa shodno tome stalno kasne, zapravo sebični, jer na krajnje neobziran način pokušavaju da daju sebi na značaju i time dovode druge ljude u neprijatne situacije, ali ja mislim da je to u stvari odraz samopouzdanja, i da - možda to jeste malo sebično, ali hej: u mom životu vlada kreativni haos, a to je odlika izuzetnih ljudi, tako da sam ja sasvim zadovoljna time.
LENORE in the hot seat! - Page 3 494944
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Beautiful_Soul_Girl93 Uto Jun 16, 2009 10:57 pm

Jel idesh negde za godishnji odmor?
Beautiful_Soul_Girl93
Beautiful_Soul_Girl93
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4087
Godina : 30
Location : Novi Sad
Joined : 07.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Chris Uto Jun 16, 2009 11:17 pm

Koga bi volela da upoznas sa nase 'muzicke scene'? xD
Chris
Chris
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4569
Godina : 30
Location : Bed of roses
Joined : 12.08.2008

http://www.we-all-rock.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od LinDe Sre Jul 08, 2009 6:21 pm

Najbrži način za ubijanje vremena?
LinDe
LinDe
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6370
Godina : 35
Location : Novi Sad
Joined : 11.02.2009

http://www.myspace.com/lindegug

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Čet Jul 09, 2009 7:08 pm

Kuku, otkad ja nisam odgovarala na pitanja ovde...
Asking for forgiveness Sad

BSG: sve su prilike da ipak neću otići nigde, na moju ogrooomnu žalost, tugu, čemer i jad.

Chris: hm, hm... pa, dok sam bila klinka, najveća mi je želja bila da sretnem lično Đorđa Davida LENORE in the hot seat! - Page 3 278339
a sad... pravo da ti kažem, nikoga posebno. Stvarno ne znam. Razmisliću još malo o ovome.

LinDe: pa, retko kad "ubijam" vreme. Nekako uvek imam šta da radim. Kad baš ne znam šta ću, ja uzmem da radim nešto po kući, tipa peglanje, sređivanje kupatila i slično. Strašno.
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Beautiful_Soul_Girl93 Ned Sep 13, 2009 1:55 am

Shta za tebe iskreno znachi... voleti? Very Happy
Beautiful_Soul_Girl93
Beautiful_Soul_Girl93
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4087
Godina : 30
Location : Novi Sad
Joined : 07.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Chris Pon Nov 09, 2009 2:53 am

Ko ti je dao ime?
Da li ti je ime dato po nekome posebno?
Znas li sta znaci tvoje ime?

Koja ti je omiljena boja?
Zasto?
Znas li sta ta boja predstavlja?

Koji ti je omiljeni broj?
Zasto?

Omiljeni grad?
Najbolji dan u protekloj nedelji ti je bio?
Chris
Chris
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4569
Godina : 30
Location : Bed of roses
Joined : 12.08.2008

http://www.we-all-rock.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Pon Nov 09, 2009 4:09 am

Wow, al' se nakupilo pitanja Very Happy

Ajd' redom:

BSG: Voleti znači... paaa, voleti Very Happy Ne znam kako bih to formulisala. Mislim da svako ima sopstvenu predstavu o tome šta je iskrena, duboka ljubav. Ne bih se upuštala u opisivanje samog osećanja ljubavi, ali neka ozbiljna, trajna ljubav za mene podrazumeva još i apsolutno poverenje u tu osobu, ogromnu količinu poštovanja, sposobnost da sve njene/njegove mane posmatrate sa simpatijama i pretvarate ih u svom shvatanju u nešto slatko što tu osobu čini potpuno jedinstvenom i neponovljivom, i onaj osećaj tipa "daj mi ruku i idemo da osvojimo svet, jer smo ti i ja najbolji tim u svemiru".
Eto, kao.

Chris:
Mama mi je dala ime, delimično (ali samo delimično) po liku Milene Katić iz romana "Vreme smrti"; inače, ime je izvedeno od imena Mila koje se u našim analima prvi put pominje negde u 14. veku, tako da je značenje prilično jasno. "Milena" se kao pridev pominje u prevodu pesme "Ciciban" Otona Ćupančiča, ako se dobro sećam. Ne znam ko je radio prevod Very Happy

Omiljena boja mi je zelena, uvek je bila, ne znam zašto, užasno mi prija. Zelena označava mudrost i večnost, u simbolima je povezana sa oblikom kruga, a nedavno sam saznala da je po nekim spiritualističkim verovanjima zelena boja Jarca, što je moj zodijački znak, tako da sam ga izgleda baš "ubola" Very Happy

Omiljeni su mi brojevi 7 i 16. 16 verovatno zato što sam rođena 16. januara, pa sam vezana za njega, a 7 je veoma snažan mistički i magijski broj, pa pretpostavljam da ima veze s tim, pošto sam se uvek ložila na te stvari. A i prati me taj broj, kućni broj u Smederevu mi je 7, sada stanujem opet na broju 7, u srednjoj školi sam u dnevniku bila zavedena pod brojem 7... ima još mnogo primera, ne mogu sad da se setim.

Omiljeni grad... pa, ne znam. Nisam ih toliko mnogo posetila da bih mogla da imam neki omiljeni.

Subota mi je najbolji dan u svakoj nedelji Very Happy
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Chris Čet Dec 24, 2009 3:53 am

Sta tebi predstavlja ljubav?
Omiljena tema na forumu?
Da mozes svoj zivot da zamenis sa necijim na jedan dan, sa kim bi se zamenila?
Ciji ti se potpis najvise svidja?
Da li se pronalazis u nekom liku iz knjige i kom?
Chris
Chris
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4569
Godina : 30
Location : Bed of roses
Joined : 12.08.2008

http://www.we-all-rock.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Čet Dec 24, 2009 4:54 pm

Na ovo odgovaram večeras, moram da porazmislim.
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Chris Čet Dec 24, 2009 7:33 pm

Okeee. Bas me zanimaju tvoji odgovori na ovo. flower
Chris
Chris
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4569
Godina : 30
Location : Bed of roses
Joined : 12.08.2008

http://www.we-all-rock.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Pet Dec 25, 2009 5:10 am

Ljubav... za mene predstavlja toplo i divno utočište od života, ali pošto se život neumitno odvija na zemlji i u nekoj stvarnosti, činjenica je da je ljubav samo jedan element onoga što je zapravo kompletan odnos između ljudi. U tom smislu mislim da je sama ljubav malo precenjena jer ona jeste (da se izrazim matematički) potreban, ali ne i dovoljan uslov za jedan kompletan i zdrav odnos. Zato mislim da je ljubav nešto predivno, neponovljivo u svojim varijacijama... ali prolazno.

Omiljena tema na forumu - kafana!!! Very Happy

Hm... samo na jedan dan? LENORE in the hot seat! - Page 3 Icon_jokercolor Teško pitanje... pa, znaš šta? Ne bih se menjala ni sa kim.

Potpis? Nemam pojma, ni ne primećujem ih više.

Srce moje, u svakoj knjizi koju sam u životu pročitala (a tu ima za manju biblioteku) ja sam se pronašla u nekom liku. Ako se setim nekog posebnog lika, odgovoriću ti naknadno.

Zadovoljna? Razz
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Chris Pet Dec 25, 2009 3:24 pm

Potpuno! Tvoja definicija ljubavi mi se jako svidja.

Da te pitam jos nesto.
Da li ti mislis da su nove generacije nekako sve gluplje? Npr. kad uporedis dete koje je imalo 12 godina pre dve godine i dete koje sad ima 12 godina. Jel ti se cini da su nekad deca tih godina bila pametnija, a da su sad oni sve vise zatupljeni? I zbog cega?
Chris
Chris
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4569
Godina : 30
Location : Bed of roses
Joined : 12.08.2008

http://www.we-all-rock.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Pet Dec 25, 2009 8:12 pm

Takođe odgovaram nešto kasnije, sad moram do grada. Dobro pitanje.
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Chris Sub Dec 26, 2009 4:56 pm

Super! Jedva cekam. Kad mi odgovoris, reci cu ti neko svoje misljenje o ovome sto sam te pitala.
Chris
Chris
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4569
Godina : 30
Location : Bed of roses
Joined : 12.08.2008

http://www.we-all-rock.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Sub Dec 26, 2009 9:28 pm

Eeeeee, ovako. Ja uglavnom izbegavam da donosim neke radikalne stavove po bilo kom pitanju, pa će i sada biti tako. Činjenica je da su se stvari mnogo promenile od vremena kad sam ja imala npr. 12 godina, mada to nije bilo toliko davno. Ako uzmeš da raščlaniš sve to što nam se čini da se promenilo, lako se nameće zaključak da su deca danas tuplja nego pre recimo 15 godina. E sad, čim se neki stav tako lako nameće, meni to odmah postaje sumnjivo, i to iz nekoliko razloga: kao prvo, ubeđena sam da ja, kao pojedinac, nisam u stanju da šire sagledam uzroke tih promena koje ja vidim kao finalni rezultat. Mislim da pojedinac može da sagleda samo spoljnu manifestaciju nekih promena, i tada upada u zamku da donese radikalan stav bez stvarnog razumevanja suštine tih promena. Da bi se uvideo unutrašnji proces promena, mora da se postavi mnogo šira perspektiva, što me dovodi do sledećeg razloga zbog kog izbegavam prerano zaključivanje: činjenica je da se stvari uopšte kroz istoriju dešavaju sve brže i brže, ali princip ostaje isti. Za promene koje su nekad trajale po pedeset ili sto godina, sada je potrebno mnogo manje, na primer 15 godina je dovoljno da se preokrene način života, navike, običaji i slično. Međutim, i dalje je potrebno da prođe neko vreme da bi stvari mogle retroaktivno da se sagledaju i tada se opet dolazi do zaključka da su promene došle nekako prirodno. E sad, zbog tog ubrzavanja života, ja sa svojih jedva 28 godina dolazim u situaciju da se sećam kako su stvari bile mnogo drugačije u vreme kad sam ja bila dete. Stvar je zapravo u ovome: sada svaka kuća ima računar, internet, video igrice; radno vreme se promenilo, ljudi rade od 9 do 5, na to dodaj vreme koje izgube dok odu na posao i vrate se, imaju obavezne sastanke, seminare i druge radne obaveze + sve više žena radi, što će reći majke manje vremena provode kod kuće sa decom; potrošačko društvo diktira određeni ritam i način života, i niko ko živi u gradu ne može tome više da se odupre; zbog naše specifične društveno političke situacije (ratovi i beda tokom 90-ih) kod nas su te promene došle još brže i silovitije; sve to dovodi do toga da deca mnogo više vremena provode po vrtićima i igraonicama (još jedan produkt takve organizacije društva), a manje kod kuće i sa roditeljima; u slobodno vreme su manje-više prepuštena sama sebi, tako da ako ih nešto interesuje i hoće da saznaju više o tome, ne mogu da se oslone na roditelje, nego na internet i TV program; nemaju od koga da čuju i vide na koje sve načine deca mogu kreativno da koriste svoje vreme, nego se snalaze sama, birajući naravno ono što im je dostupnije; zbog svega toga čini nam se da su ta deca glupava, zato što ne rade sve ono što smo mi radili kao deca. Sa druge strane, školski sistem se promenio, odnos prema obrazovanju se promenio (naročito kod nas), škola i autoritet profesora više nemaju onu težinu koju su imali pre tričavih 15-ak, 20-ak godina, i to naravno utiče na to kako deca shvataju svoje obrazovanje.
Da li zbog svega toga treba zaključiti da su deca gluplja i da su nove generacije sve lošije? I koga treba kriviti za to? I da li uopšte treba generalizovati stvari na taj način?
Moj zaključak je sledeći: ne mislim da su deca sve gluplja, mislim da su prosto drugačija. Njihov svakodnevni život se mnogo razlikuje od onoga kako je to izgledalo pre nekog vremena, i mislim da se ona (kao i svi mi) samo prilagođavaju tome onako kako mogu i umeju. A opet samo od pojedinca zavisi koliko će u životu naučiti i šta će postati.
Uostalom, jaz između generacija je postojao oduvek, samo što su ranije samo starci mogli da kukaju kako je bilo "u njihovo vreme". Stvar je samo u tome da se to vreme skratilo i da sad čak i mi mlađi primećujemo promene.
Al' sam udavila...

Elem, volela bih da čujem tvoje mišljenje o tome, nemoj da te demorališe sve ovo što sam ja sad na*rala ovde Razz
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Chris Ned Dec 27, 2009 8:34 pm

Mhm, jako dobar odgovor. God, kako volim tvoja razmisljanja.

Well, ovako... ja ne mislim da su deca gluplja, ali svakako imam to misljenje da su se mnogo promenili. Ja imam mladju sestru i uvek poredim nju i mene. Kada sam ja bila njenih godina, za mnogo stvari ja tada nisam ni znala. Ali je cinjenica da sam ja bila daleko pametnija i da sam zrelije postupala u mnogim situacijama u kojima se ona sada nalazi i postupa krajnje nepromisljeno. Ja verujem da je delom na tu njenu delimicnu zatupljenost uticao internet, kompjuter, mobilni. To su sad stvari koje pretstavljaju njoj i vecini njenih drugarica, koliko sam primetila, neke najvaznije stvari. Sto je greska. Sto roditelja, sto njih samih. One mnooogo zapostavljaju skolu, nijedna nije bajan djak, a kada se vide, njihov razgovor ide u ovom pravcu: 'Jao, jesi li videla sta mi je napis'o na fejsu?', 'Stvarno? Imas 'Do jaja' na telefonu? Prebacuj!'. I sve tako neke nebulozne teme. Da ne duzim, ne mislim da su deca gluplja, ali da generacije koje dolaze znaju mnogo manje od nas u njihovim godinama, jer su vise posvecenim nekim nevaznim stvarima.
Chris
Chris
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4569
Godina : 30
Location : Bed of roses
Joined : 12.08.2008

http://www.we-all-rock.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od VilleLover Pet Jan 01, 2010 9:06 pm

ova pitanja su sastavljena bila za Chris, al' posto meni ne ide sastavljanje novih, sad cEm svima da ih copy+paste, cisto da ovaj deo foruma ucinim za sve zanimljivim Smile

1.Koliko si visoka? Razz
2.Kakvo misljenje o sebi imas?
3.Da li bi promenila nesto na sebi kad bi mogla?
4.Sto se tice tebe, kao licnosti, da li bi tu nesto menjala?
5.khm..da li si ikada bila u totalnoj anesteziji? Ukomirana
6.Da li si gledala neki od sledecih filmova:Proposal,Inglourious basterds (valjda dobro napisah),2012, Avatar???
7.Da li razmisljas o tome koje opcije postoje da odes u Drvengrad i vidis Johnny Depp-a?? (o ja daaa...al' nista od toga Neutral)
8.ne znam sta bih jos pitala...od koga ti je poslednja poruka u fonu?
9.i aj sad, tvoja definicija ljubavi?
10.Tvoj tip decka..dream guy, ako ga "imas"??

Lenore, na neka od ovih pitanja, tipa def. ljubavi, si ti odg. vec, tako da, preskoci ^^
VilleLover
VilleLover
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 7114
Godina : 31
Location : Uzice
Joined : 29.07.2008

http://www.myspace.com/akica

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Sub Jan 02, 2010 3:56 am

Pa ajd' redom:

1. Oko 168, 169, odavno se nisam merila. Možda sam se i smanjila od tada Very Happy

2. Uf, teško pitanje. Ne znam šta bih rekla. Pošto patim od vrlo blagog oblika kompleksa inferiornosti, u smislu da od sebe uvek očekujem previše i u startu mi se čini da su svi drugi bolji/pametniji/sposobniji od mene, prvo mi pada na pamet to što umem da budem vrlo teška osoba. Ali inače sam zadovoljna Very Happy

3. Fizički - pa teško da bih nešto menjala. Mislim ono, imam ja mnogo "nedostataka", tipa zubi su mi skroz nepravilni, imam ravne tabane, kosa mi je previše tanka, koža mi je previše osetljiva. Ali ima i mnogo toga što na sebi obožavam, a to su moje obrve, "zli zubić", šake, stopala... Ali ja volim te male nesavršenosti, tako da ono... jok, ne bih ja tu ništa dirala Very Happy

4. Kuku naopako, toliko sam radila na tome, gde sad da menjam bilo šta?! Nikako! Možda bih volela da nisam baš toliko u oblacima, mislim da bi mi život bio malo lakši, ali bi bio i ružniji. I možda bih volela da malo bolje kontrolišem svoju narav kako ne bih povređivala bliske osobe nekim ispadima nervoze, ali to je nešto na čemu radim i što se može postići, tako da... odgovor je isti kao prethodno pitanje: NE DIRATI NIŠTA! U ovo je uloženo mnogo truda! Very Happy

5. Nisam nikada bila u anesteziji, i nadam se da i neću.

6. Nisam gledala nijedan od tih filmova, ali ovih dana idem da gledam Avatar, mada nisam oduševljena najavama.

7. Er... To je malo bolna tema Very Happy Zapravo, najbolja prijateljica i ja imamo obezbeđene karte za festival, ali smo nedavno saznale da će Džoni biti u poseti samo jedan dan, i da će puštati samo novinare, i to ne sve, nego samo nekoliko, tako da je cela stvar propala. Užasno mi je žao, ali nije ni bilo za očekivati da će tamo baš moći da ušeta bilo ko. Jbg.

8. Joj, nemam pojma. dobijam po 20 poruka dnevno, tako da stvarno ne pratim. Verovatno od prijateljice.

9. skip

10. uf... ovo Miša ne sme nikad da vidi. Dakle: visok, ali ne previše, crn, sa crnim ili zelenim očima, MRŠAV!!! pod obavezno, poželjno duga kosa, svetao ten, lepe, nežne šake, ćosav (dlake ne mogu da podnesem), neki cool stajling, narukvice, odglice, minđuše, prstenje, izuzetno inteligentan (po mogućstvu više od mene, što nije jednostavan zadatak Razz), načitan, nepredvidiv, avanturista, i obavezno: umetnik Very Happy ne biram granu umetnosti, ali morao bi da bude ideallista kao ja LENORE in the hot seat! - Page 3 Star3 i onda bismo verovatno završili karijeru zajedničkim samoubojstvom na nekoj god forsaken litici ko zna gde u olujnoj noći, ali bože moj Very Happy velika je cena savršenosti Razz
(šalim se, naravno, ali za svaki slučaj: NE POKAZIVATI OVO RODITELJIMA!!! TUŽIĆE ME NEKO!!!)
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od VilleLover Sub Jan 02, 2010 7:59 pm

Khm, deseto pitanje, tj. odgovor na njega...opisa ti Villea lepo Wink LENORE in the hot seat! - Page 3 783317

paz' stvarno da Misa ne vidi Very Happy haha

enivej, moram da konstatujem da mi je ovo omiljeni deo
"zli zubić"
hahaha, tako funny zvuci, umrla sam kad sam videla xDD
VilleLover
VilleLover
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 7114
Godina : 31
Location : Uzice
Joined : 29.07.2008

http://www.myspace.com/akica

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Jadranka Sub Jan 02, 2010 10:51 pm

E i ja htedoh reci ...isti Ville!!!!! Dobar ukus imas!!! Very Happy
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Sub Jan 02, 2010 11:41 pm

Hahahahahaha Very Happy pa, znaš za moj zli zubić? Onaj što kad se nasmejem izviri više od ostalih? Ne bih ga dala ni za šta na svetu, Miša ga zove Đura LENORE in the hot seat! - Page 3 Star3 a jednom davno, kad je trebalo da mi stave protezu, moj najbolji drug mi je rekao da moj osmeh više ne bi bio moj ako bi se taj zubić vratio na mesto. Tako da sam odustala od bilo kakvih proteza.

A što se tiče mog dream guy-a... pa onako. Villencetu bih mogla da nađem par mana, ovaj je u mojoj mašti potpuno savršen. I mislim da Villence nije ni izbliza toliko načitan koliko bi meni bilo potrebno. I zapravo bi trebalo da pokrije makar dve grane umetnosti, a da jedna od njih bude književnost.
Ah da: i ne bih volela da izgleda kao jedna od prvih strana New York Times-a ili neke druge popularne dnevne novine.
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od VilleLover Sub Jan 02, 2010 11:56 pm

Ne bih ga dala ni za šta na svetu, Miša ga zove Đura Like a Star @ heaven

omg LENORE in the hot seat! - Page 3 915934 ...kako slatko!! Smile Very Happy
VilleLover
VilleLover
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 7114
Godina : 31
Location : Uzice
Joined : 29.07.2008

http://www.myspace.com/akica

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Ned Jan 03, 2010 4:04 am

Hahahahahahah LENORE in the hot seat! - Page 3 Icon_flower
Ma, ćuti, Miša ti je pun takvih fazona.

(ali svako ima neki ideal u glavi, zar ne?)
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od LinDe Uto Jan 05, 2010 6:56 pm

Tri poznate ličnosti koje bi spalila na lomači?
LinDe
LinDe
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6370
Godina : 35
Location : Novi Sad
Joined : 11.02.2009

http://www.myspace.com/lindegug

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Uto Jan 05, 2010 7:57 pm

HAHAHAHAHAHAHA Very Happy

Hmmm... ček da vidim... ja sam uglavnom pacifista, ali ako mogu da dam oduška svojim najdubljim nagonima, to bi bile Kajli Minog, Maraja Keri (oooo, da) i... i... pa ne znam koga bih trećeg. Ove dve me toliko izluđuju, da bih ih čak spalila po dvaput kad bi bilo moguće. Tako da ono, neka ostane na tome Very Happy
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od LinDe Uto Jan 05, 2010 8:00 pm

Kajlica mi je ok dok Maraju ne volEm jako,puno,mnogo i strašno!

Pesma,knjiga i film koji te rasplaču?
LinDe
LinDe
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6370
Godina : 35
Location : Novi Sad
Joined : 11.02.2009

http://www.myspace.com/lindegug

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Djuki Valo Uto Jan 05, 2010 8:13 pm

Rusija ili Amerika? (nzm zasto,ali to sve volim da pitam:D )
Djuki Valo
Djuki Valo
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 5674
Godina : 30
Location : Closer to the edge
Joined : 08.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Uto Jan 05, 2010 10:44 pm

Uf, teška pitanja...

Linde: Muse - Unintended; Gospodar prstenova (mislim, ima ih mnogo, ali ovu sam valjda najviše čitala, pa sam najviše i plakala LENORE in the hot seat! - Page 3 Icon_flower ); e za film stvarno ne znam. Mislim... dođavola, ja plačem i uz Lion King-a LENORE in the hot seat! - Page 3 41513


Đuki: ne znam. U principu jesam rusofil, imam i ruskog porekla, ali mislim da ne bih volela da živim tamo. A Amerika... ne znam. Ne gajim simpatije prema njihovom društvu, ali ne poričem da ima izvesnih kvaliteta. Ne znam.
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od LinDe Uto Jan 05, 2010 10:47 pm

Izvini sad za ovo ahahahahahah ali si me podsetila ne kevu koja se isto rasplakala na Lion King, a čak i na Ice age Smile

A pesma,knjiga i film koji te automatski oraspolože? Very Happy
LinDe
LinDe
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6370
Godina : 35
Location : Novi Sad
Joined : 11.02.2009

http://www.myspace.com/lindegug

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Sre Jan 06, 2010 4:34 am

E, izvini, setila sam se filma koji me je rasplakao: Le Vie en Rose - o životu Edit Pjaf. Preplakala sam pola filma u bioskopu hehehe

Errr... Kasno je, a ja sutra radim. Na ovo odgovaram na pauzi radnog vremena Very Happy
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Djuki Valo Ned Jan 10, 2010 1:12 am

U kom delu Smedereva si zivela? Ne brini,ne planiram da te opljackam ili tako nesto...Very Happy
Djuki Valo
Djuki Valo
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 5674
Godina : 30
Location : Closer to the edge
Joined : 08.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Ned Jan 10, 2010 6:05 am

Hahahahahaah Very Happy
U centru, u Slovenskoj, to je ona mala ulica koja izlazi na glavnu kapiju starog groblja kad prođeš pored Doma kulture i D.D. škole, pa nastaviš pravo, pa ne ona levo što ide baš uzbrdo, nego desno. Sad i ako si htela da me opljačkaš, dala sam ti detaljne instrukcije kako da me nađeš Razz
Inače, baš sam ovih dana u Smederevu, da nisam bila toliki debil mogle smo i da se vidimo.

Linde: sorry, ne mogu nikako da se setim po jedne pesme/knjige/filma koji me razvesele. Mnogo ih je. Ako mi nešto ipak padne na pamet - napisaću.
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Chris Ned Jan 10, 2010 6:08 am

Hahaha, ovo je baaas detaljno. Very Happy
Chris
Chris
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4569
Godina : 30
Location : Bed of roses
Joined : 12.08.2008

http://www.we-all-rock.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Ned Jan 10, 2010 6:31 am

Hahahahahahah Very Happy
Samo sam zaboravila jedan tiny detalj: imam rota u dvorištu Razz
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Djuki Valo Ned Jan 10, 2010 3:55 pm

Uuuuu,sad ne smem ni da ti pridjem blizu kuce....Very Happy Nije ni trebalo toliko da mi objasnjavas,znam gde se nalazi....Very Happy Hvala,u svakom slucaju i na upozorenju...Moram da smislim drugi nacin da ti udjem u kucu i nadjem neke vrednosti da maznem...Very Happy
Djuki Valo
Djuki Valo
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 5674
Godina : 30
Location : Closer to the edge
Joined : 08.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Ned Jan 10, 2010 3:58 pm

Hahahahahaha Very Happy
A gde ti živiš?
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Djuki Valo Ned Jan 10, 2010 4:01 pm

U Focanskoj...Jel znas gde je to ili da ti objasnjavam?Nije mi probljem da ti objasnim...Very Happy
Djuki Valo
Djuki Valo
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 5674
Godina : 30
Location : Closer to the edge
Joined : 08.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od LinDe Sre Feb 03, 2010 12:09 pm

Koja ti je za sada naj pesma sa Scremworksa (nije bitno cela ili onih 30 sekundi) ako si slušala?
LinDe
LinDe
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6370
Godina : 35
Location : Novi Sad
Joined : 11.02.2009

http://www.myspace.com/lindegug

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Sre Feb 03, 2010 6:52 pm

Đuki: da, znam gde je Fočanska, poznajem nekoliko ljudi koji žive tamo Very Happy

Linde: nisam slušala, sačekaću cele pesme. Od ovih koje sam čula najviše mi se sviđa Shatter me with hope za sada.
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Jadranka Sub Feb 27, 2010 12:49 pm

TOP 5 PESAMA HIM-A SVIH VREMENA ( mora da se odgovori nema : ne mogu da se odlucim )???
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Pon Mar 01, 2010 1:11 am

Uf... 'de me nađe...

1. Join me
2. Bury Me Deep Inside
3. Dark Secret Love
4. Razorblade Kiss
5. Love You Like I Do

Pazi, ovo možda nisu pesme koje smatram najboljim njihovim pesmama, niti
tvrdim da ću navesti iste ako me pitaš ponovo za neko vreme kad budem u
drugačijem raspoloženju. Ovo su prosto prve pesme koje su mi pale na
pamet i one koje definitivno izazivaju u meni snažna osećanja.
Sad kad sam se setila ovih pet, mogla bih odmah da produžim spisak makar
za još toliko, ali neka bude ovako za sada.

OVO PITANJE NIJE FER! Razz
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Jadranka Pon Mar 01, 2010 11:23 pm

Znam da nije fer .... ali rekoh malo da se igramo .... slazem se po pitanju toga da je tesko od toliko divnih pesama odabrati samo 5 tako da veliko hvala na trudu...Inace i na mojoj listi se nalaze Bury me deep... i Razorblade kiss a vidim i da LinDe voli Bury me deep...izgleda da mi tete imamo slican ukus Razz .....
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Lenore Uto Mar 02, 2010 12:37 am

Pa izgleda.
Ne, ali čim sam navela ovih 5, odmah su počele da mi padaju na pamet ostale koje su mi takođe među omiljenima! Totalno sam se pogubila. Very Happy
Lenore
Lenore
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 4370
Godina : 42
Location : Mračno potkrovlje
Joined : 19.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Jadranka Uto Mar 02, 2010 8:28 pm

Ma znam ....rasulo jedno zato sam ja odmah na moju listu ( koju mi je odmah kao protiv pitanje postavila ljubazna LinDe da mi uzvrati "uslugu" Laughing ) stavila na prvu loptu one koje obavezno slusam svaki dan i koje basbasbas obozavam.....mada je priznajem moje pitanje jako nezahvalno bilo i izvinjavam se svima vama sto sam vas stavila na ovakve "slatke " muke LENORE in the hot seat! - Page 3 302821 .....Smislicu jos neko opako pitanje ne brinite podlo smejanje
Jadranka
Jadranka
HIM expert!
HIM expert!

Total posts : 6072
Godina : 43
Location : Beograd - right there in his arms
Joined : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

LENORE in the hot seat! - Page 3 Empty Re: LENORE in the hot seat!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu